Menu
Sepetiniz
Mimarların Kaleminden Geçen, Ustaların Elinde İşlenen, Evinize Değer Katacak Mobilyaları Sahiplenebileceğiniz Lazenza Garage a Hoş Geldiniz !

Teslimat & İade

TESLİMAT BİLGİLERİ

 • Siparişiniz tamamlandıktan sonra 30-40 gün içinde teslim edilir. Ürünlerimizin teslimatını anlaşmalı olduğumuz kargo veya nakliye firmalarıyla sağlıyoruz. Nakliye ile teslimatı sağlanan ürünlerimizde ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz sizinle iletişime geçer ve müsait olduğunuz gün kararlaştırılarak teslimatınız planlanır. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.


Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :

 • Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse (+90) 532 359 25 66 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.


ÜRÜN İADE SÜRECİ


Aldığınız Ürünle İlgili Fikrin Mi Değişti? Zevklerine Ya Da Evine Olmadığını Mı Fark Ettin?

Hiç önemli değil! İsteklerin doğrultusunda sana özel üretilmeyen ve kurulumu yapılmayan her ürünü değiştirebilir yada iade edebilirsin.


Ürünü kaç gün içinde değiştirebilir ya da iade edebilirim?

 • Mobilyalarda değişim ve iade için tam 30 günün var! Tüm ürünleri bu süre içinde iade alıyoruz, yalnız üç konuya dikkat etmelisin;
 1. Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldığında değişim ve iade kapsamına girmez.
 2. Farklı kumaş kaplaması, ayak rengi, ölçü, köşe yönü değişikliği gibi isteklerin doğrultusunda sana özel olarak üretilen modellerde değişim ve iade yapılmaz.
 3. Evinin ölçülerine uymayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez. Bu yüzden ürünü satın almadan önce ürün apartmanda taşınabilir mi, odana sığar mı, kapıdan geçer mi gibi bilgileri göz önünde bulundurmalısın.
 • Mutfak, ev dekorasyonu, ev tekstili ürünleri, banyo aksesuarları, halı ve aydınlatmaların değişim ve iadesi için 15 günün var. Ürünü bu süre içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsin. Fakat bazı şartlarımız var:
 1. Öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmaması ve yıpranmaması, eğer küçük ev aletleri gibi elektrikli ürün grubundaysa koruma bandının açılmaması ve yatak, yastık gibi yapısı gereği kişiye özel ürünler olmaması gerek! Çünkü hijyenik sebeplerden dolayı bu ürünlerin iadesini sağlayamıyoruz. Belirttiğimiz şartlara uygun olan ürünü iade etmek için müşteri hizmetlerimizi araman yeterli. Sana vereceğimiz kodla birlikte ürünü orijinal kutu ve ambalajında gönderebilirsin.


Kargo ile aldığım ürünüm hasarlı geldi nasıl değiştirebilir ya da iade edebilirim?

 • Ürünle ilgili yaşadığın problemin fotoğrafını çekerek sipariş numaranla birlikte [email protected] adresine e-posta olarak göndermen yeterli. Müşteri hizmetlerimiz en geç 24 saat içinde sana dönüş yapar, parça tedariğiyle çözümü sağlanamayan durumlarda ürünü yenisiyle ya da eşdeğeriyle değiştirme sürecini başlatır. İşte bu kadar kolay!


Kargo ile aldığım ürünü nasıl değiştirebilir ya da iade edebilirim?

 • Müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected]’a e-posta göndererek ürünü iade etmek istediğini bildirmen yeterli. Sana vereceğimiz kodla birlikte ürünü kolaylıkla gönderebilirsin. İade ve değişim sürecinde önemli bir ricamız var: Ürünü mutlaka orijinal paketiyle, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim etmelisin. Başka bir kargo şirketi ile geri gönderimi kabul edemiyoruz, kurulumu yapılmış ya da isteklerin doğrultusunda sana özel olarak ürettiğimiz ürünlerin iadesini gerçekleştiremiyoruz.


Nakliye ile aldığım ürünü, değişim ve iade için nasıl gönderebilirim?

 • Nakliyeli ürünleri kendi teslimat ekibimiz iade alıyor. Lazenzagarage Müşteri Hizmetleri ile görüşüp pazar günleri hariç, saat 18.00’e kadar senin için de uygun olan zamanda nakliye ekibimiz evine yönlendirilir. Eğer nakliye ile teslim edilen ürünlerin arasında zigon sehpa, halı, aydınlatma gibi teslimat türü ‘Kargoyla Teslimat’ olan herhangi bir ürün varsa, iade veya değişim sürecinde ürün kargoyla gönderilmelidir.


İade ettiğim ürünün ücretini ne zaman ve nasıl alabilirim?

 • İade ettiğin ürün bize ulaştığında gerekli kontroller yapılır ve 3 iş günü içinde ücret iade işlemleri başlatılır. Siparişini oluştururken ödemeni hangi ödeme tipi ile gerçekleştirdiysen, ücret iadesi o şekilde yapılır. İade ücretinin hesaba ya da ekstreye yansıma süresi 3-7 iş günü olabilir fakat bankalara bağlı olarak bu süre para kartlarda 25 günü de bulabilir.


Ürün iadesinde kesinti var mı?

 • Eğer üründe bir hata yoksa keyfi iade kapsamında değerlendirilir. Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde kargo bedeli geri ödenmez. Kargo bedeli alınmayan ürünlerdeyse, teslim için ödenen kargo bedeli geri alınır. Nakliye ile gönderilen ürünler için teslimat bedeli ve hizmet bedelinin kesintisi yapılır. Teslimat ve hizmet bedeli yaşadığın bölgeye göre değişiklik gösterir.


Değişim yapmak istediğimde fiyat farkı çıkarsa nasıl iade edilir?

 • Öncelikle müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected]’a e-posta göndererek ürünü değiştirmek istediğini belirtmelisin. Sana vereceğimiz kodla birlikte ürünü kolaylıkla gönderebilirsin. Ürün bize ulaştıktan sonra gerekli incelemeyi yapıyor ve yeni ürünü sana gönderiyoruz. Yeni ürünün fiyatı, değiştirdiğin ürünün fiyatından daha azsa, aradaki farkı ödeme şekline göre iade ediyoruz. Eğer yeni ürünün fiyatı, değiştirdiğin üründen daha fazlaysa değişim siparişini oluştururken aradaki farkı ödemen gerekiyor.


Outlet ürünleri iade edebilir miyim?

 • Outlet ürünler, sezonu biten ve kurulumu yapılan ekstra indirimli ürünler olduğu için iade ve değişim yapamıyoruz.


Hediye çeki ile aldığım ürünü iade edebilir miyim?

 • Evet, tabii ki! Hediye çeki ile alınan ürünü de iade edebilirsin. İade şartlarına uygun olarak geri gönderdiğinde aynı limitte hediye çekin yeniden oluşturulur.


İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : Lazenza Mobilya

                       +90 (532) 359 25 66

                       Ulubey mh. Demirhendek cd. No:112  Siteler, Altındağ-ANKARA 


Design, Hosting & Support By Shopgez.com